Doi bărbați răniți într-un accident rutier în județul Sibiu
Maşina a ajuns pe un canal de colectare a apei Potrivit IPJ Timis
Potrivit ISU Timis, accidentul a avut loc în jurul orei 7: 55 p.m. Şoferul a pierdut controlul maşinii, iar maşina a ieşit de pe drum. Brigada de pompieri 2 Timişoara şi două echipaje de ambulanţă au fost trimise la faţa locului. Erau doi bărbaţi în maşină, amândoi suferind răni multiple. Au fost transportaţi conştient la spital pentru mai multe investigaţii. Udate.
Știri de Ultimă Oră
Președintele Dan poate opri eroarea, spune un reprezentant al Bolojan
ANAF demască rețeaua de firme fantomă din delivery: 23 de milioane de lei prejudiciu
Ionuț Vulpescu povestește despre experiența de consilier al lui Ion Iliescu
Urșii și exportul de ovine pe ordinea de zi a miniștrilor AgriculturiiMaşina a ajuns pe un canal de colectare a apei Potrivit IPJ Timis, un bărbat în vârstă de 30 de ani conducea „o maşină pe DN 59B, din oraşul Iohanisfeld până în oraşul Foeni, şi la un moment dat a pierdut controlul direcţiei de deplasare, a părăsit drumul pe partea stângă a direcţiei sale de mers şi s-a oprit pe un canal de colectare a apei.” După accident, şoferul şi un pasager de 25 de ani au fost răniţi şi transportaţi la spital pentru îngrijire medicală. Şoferul a fost testat cu aparatul de testare a alcoolului, rezultatul fiind negativ. În acest caz, parlamentarii au deschis un caz penal pentru omor prin imprudenţă şi şi-au continuat cercetările pentru a determina toate cauzele şi circumstanţele accidentului.
Trimite articolul XTag-uri: prejudiciu 0 Comentarii Filtru Arată toate comentariile Foarte bine (+ 10 sau mai mult) Bine (+ 5 sau mai mult) Mediu (0 sau mai mult) Rău (-5 sau mai rău) Foarte rău (-10 sau mai rău) Anulează replica Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate inca1000 caractere rămase Citiţi principiile noastre de moderaţie aici! Potrivit ISU Timis, accidentul a avut loc în jurul orei 7: 55 p.m.
Şoferul a pierdut controlul maşinii şi maşina a ieşit
Şoferul a pierdut controlul maşinii şi maşina a ieşit de pe drum. La faţa locului au fost trimişi pompieri din detaşamentul 2 Timişoara şi două echipaje de ambulanţă. Erau doi bărbaţi în maşină, amândoi suferind răni multiple. Au fost transportaţi conştient la spital pentru mai multe investigaţii. Udate.
Maşina a ajuns pe un canal de colectare a apei Potrivit IPJ Timis, un bărbat în vârstă de 30 de ani conducea „o maşină pe DN 59B, din oraşul Iohanisfeld până în oraşul Foeni, şi la un moment dat a pierdut controlul direcţiei de deplasare, a părăsit drumul pe partea stângă a direcţiei sale de mers şi s-a oprit pe un canal de colectare a apei.” După accident, şoferul şi un pasager de 25 de ani au fost răniţi şi transportaţi la spital pentru îngrijire medicală. Şoferul a fost testat cu aparatul de testare a alcoolului, rezultatul fiind negativ. În acest caz, parlamentarii au deschis un caz penal pentru omor prin imprudenţă şi şi-au continuat cercetările pentru a determina toate cauzele şi circumstanţele accidentului.
Trimite articolul XTag-uri: prejudiciu 0 Comentarii Filtru Arată toate comentariile Foarte bine (+ 10 sau mai mult) Bine (+ 5 sau mai mult) Mediu (0 sau mai mult) Rău (-5 sau mai rău) Foarte rău (-10 sau mai rău) Anulează replica Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate inca1000 caractere rămase Citiţi principiile noastre de moderaţie aici! Potrivit ISU Timis, accidentul a avut loc în jurul orei 7: 55 p.m.